EkinAta Üretim Hizmetleri Armara Gıda

Marmara Tanmsal Ürünler Depolama ve Ticaret A. Ş (Yağlı Tohum işleme Fabrikası)

2006 Yılı Haziran ayında grubumuz bünyesine katılan “ Marmara Tanmsal Ürünler Depolama ve Ticaret A.Ş. ” EkinAta Grubuna katıldığı günden beri yaptığımız yatınmlar neticesinde, günlük 650 metrik ton yağlı tohum işleme kapasitesi ile, sektörünün en büyükleri arasında yer almaktadır.

Bandırma / Balıkesir ‘de bulunan tesislerimizde, ayçiçeği, soya fasulyesi, kanola tohumu, keten tohumu işliyor olup, ürettiğimiz bitkisel ham yağları rafine edilip sofralarımıza gelmesi amacıyla rafine tesislerine, elde ettigimiz küspeleri de süt, besi, tavuk, yumurta yemi hammaddesi olarak kullanılmak üzere yem sektörüne vermekteyiz.

53 Dönüm arazi üzerinde yer alan, 10,000 metrekarelik kapalı fabrika alanı, 10,000 metrik ton kapasiteli hammadde siloları ve 5,200 metrik ton kapasiteli yağ tanklarımız ve 2 farklı ekstraksiyon hatlarımızla, günümüzün teknolojik standartlarma uygun üretim yapılmaktadır. Kendi bölgemizde geniş bir istihdam yaratmak suretiyle ülkemize katma değer katıyor, yağlı tohum yetiştiren çiftçilerimize destek veriyoruz.

 

0MT
Ayçiçek kırma kapasitesi
0adet
Ekstraksiyon
0
Üretim Deposu
0
Küspe Ambarı
0
2 Adet Yağ Tankı
0
1 Adet Yağ Tankı
0MT
2 Adet Yağ Tankı
0
2 Adet Çelik Silo