EkinAta Entegre lojistik çözümler kapsayıcı tanımı içinde önemli ara proses olarak değerlendirdiği depolama hizmetlerinde üstün çözümler sunmaktadır. Bandırma Akçapınar bölgesinde bulunan 10.2000 m² gümrüklü yatay depolama, 60 tonluk kantar, kamera sistemi ile takip edilen 7 / 24 güvenlik hizmeti ile, gerek liman arkası, gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır.

EkinAta Gümrüklü Depodaki ürünlerin istifleme, paketleme, tartı ve kalite kontrolünün yapılması gibi katma değerli hizmetler sunarken sorunsuz ve güvenli olarak depolanması ile ilgili Türkiye genelinde çözüm sunmaktadır.

EkinAta Entegre lojistik çözümler kapsayıcı tanımı içinde önemli ara proses olarak değerlendirdiği depolama hizmetlerinde üstün çözümler sunmaktadır. Körfez Hereke bölgesinde bulunan 7.000 m² Gümrüklü, 1.600 m² Gümrüksüz yatay depolama, 60 tonluk kantar 7 / 24 güvenlik hizmeti ile, gerek liman arkası, gerek hammadde çıkarılan sahalar ve depoya ulaşan her türlü ürün için depolarda sunulan katma değerli hizmetlerle ürünlerin lojistik sisteme sorunsuz dahil olması için çalışmaktadır. Bünyesinde bulunan likit yağ tankları ile üretimden gelen ham yağların stoklanarak sisteme entegresi sağlanmaktadır.

EkinAta Depodaki ürünlerin istifleme, paketleme, tartı ve kalite kontrolünün yapılması gibi katma değerli hizmetler sunarken sorunsuz ve güvenli olarak depolanması ile ilgili Türkiye genelinde çözüm sunmaktadır.

Bandırna Marmara Tarımsal Yatay Depolar

0
MAR-TAR 1
0
MAR-TAR 2
0
MAR-TAR 3
0
MAR-TAR 4
0
MAR-TAR 5

Bandırma Ekinata Yatay Depolar

0
ATA 1
0
ATA 2
0
ATA 3
0
ATA 4

Bandırma Ekinata Likit Yağ Tankları

0
ATA SİLO TANK 1
0
ATA SİLO TANK 2
0
ATA SİLO TANK 3

Galeri